درباره ما:

شرکت ناب صنعت تکین البرز با هدف ارائه خدمات مهندسی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی از سال 1395 شروع به کار نموده و از سال 1399 به صورت رسمی ‏ارائه خدمات می‏نماید.

این شرکت توسط تیمی از مهندسان و مدیران جوان با تکیه بر تکنولوژی روز و همّت و پشتکار اعضای آن تاسیس شده و در حوزه تجهیزات و ماشین‏آلات صنعتی با تمرکز بر ماشین‏آلات بسته‏بندی، خدمات مهندسی و ساخت ارائه می‏نماید. حوزه فعالیت شرکت از طراحی مفهومی و ایده یابی تا ساخت محصول و ارائه خدمات پس از فروش را شامل می‏شود.

ارزش‌های سازمانی ما مشتری، نوآوری،کیفیت، چابکی، اقتصادی بودن و اخلاق حرفه‏‏ای است.

هدف ما کسب رضایت مشتریان از طریق ارائه محصول و خدمات با کیفیت عالی و قیمت اقتصادی است و این هدف مقدس با خلاقیت و نوآوری، چابکی فرآیندها و اخلاق کسب و کار سرمایه‌های انسانی آن به دست می‏آید.

مهمترین سرمایه بیرونی ما اعتماد و رضایت مشتریان عزیزمان است. مشتریان ما، انسان‌‌های شریف و کارآفرینی هستند که با عشق سرمایه گذاری می‌کنند و اطمینان داریم می‌توانیم مشتریان را مشعوف نماییم و پاسخگوی اعتمادشان باشیم. زنجیزه ارزش ما از مشتری شروع و به مشتری ختم پیدا نموده و از آغاز این زندگی، با مشتری هستیم و بدون تصوری از انتها داشتن این زندگی مشترک با مشتریان، این کار ادامه می‏یابد.

مهمترین سرمایه داخلی ما، اخلاق حرفه‌ای، تعهد و نوآوری همکارانمان است و مهمتر از هر چیزی، این روح اخلاق و احترام است که در فضای کاری ما حکمفرماست.

چشم انداز: کسب جایگاه سه رتبه اول در صنعت بسته‏بندی تا سال 1402 در داخل کشور و ورود به بازار بین المللی

ماموریت: اشتغال زایی و ایجاد درآمد برای خود و مشتریان و هم وطنان خود از طریق طراحی و ساخت ماشین‌آلات نوین و کسب خودکفایی در این صنعت می‏باشد.

مفهوم نام شرکت: ناب به ماهیت چابکی و اقتصادی بودن و با کیفیت بودن محصولات، صنعت به ماهیت کار شرکت، تکین به مفهوم تک و پیشرو بودن و البرز به معنای پهناور بودن شرکت دلالت دارد.

 

فهرست